Hakkımızda

NetDizayn İnteractive Multimedia Nereye Ulaşmak İstiyorsanız Oraya.


Şiketimiz

1998 yılında faaliyet hayatına başlayan Netdizayn Interactive Multimedia ve Bilişim Hizmetleri 2000 yılına kadar bağımsız olarak çalışmış ve kendi bünyesinde bir çok projeye imza atmıştır.

Hedefimiz sürekli kendimizi yenilemek ve müşterilerimize en iyi, en uygun olanı tesbit edip, en uygun maliyetle sunmak oluştur.

2000 senesinde A&G şirketler bünyesine katılarak, kendi server alt yapımızı oluşturup daha uygun maaliyetlerle müşterilerimize hizmetlerimize devam etme kararını aldık.

İlkemiz her zaman %100 müşteri memnuniyeti olmuştur kendi server altyapımız, kendi ekipmanlarımız ile kendi bünyemizde çalışıp üreterek ve sürekli kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimizin her zaman takdir ve beğenilerini kazanmaktan mutluyuz. 

Saygılarımızla
NetDiz@yn Interactive Multimedia

Misyonumuz

Internet siteleri, özellikle E-Ticaret konusunda uzmanlaşmış v onlarca web sitesi tasarlamış çeşitli projelerde danışmanlık hizmeti vermiş bir kuru olaarak, en kaliteli, en güvenilir, en kullanışlı web sitelerini siz müşterilerimize en uygun fiyatlarla sunmaktır.


Web Hosting

Web Hosting

E-Ticaret

E-Ticaret Siteleri

Logo Taraımları

Logo Tasarımları

Motion Graphics

Motion Graphics


 • E-Ticaret Siteleri

  %100 Güvenli alış veriş için gerekli olan 3D secure altyapısına sahip, kolay kullanımlı ve 256 bit SSL ile korunan ihtiyacınıza uygun tasarımlar.
 • Fotoğraf Çekimleri

  Profesyonel olarak katalog, ürün, dergi, belgesel, dış mekan çekimleri ile hizmetinizdeyiz.
 • Motiongraphics

  Profesyonel ürün, mekan tanıtım filmleri. Kurumsal tanıtım filmleri. Intro tanıtım hazırlanması. Interactive Cd, Dvd hazırlanması.
 • Hosting

  Türkiye lokasyonlu kendi serverlerimiz üzerinden 7/24 uptime garantisi ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 • Grafik

  Logo çalışmaları, Banner çalışmaları, Poster Çalışmaları, Afiş Çalışmaları